Ballina Showbiz Leonita me barkun e fryrë vesh fustan të ngushtë, shikoni si po...

Leonita me barkun e fryrë vesh fustan të ngushtë, shikoni si po duket

28
SHPËRNDAJE

Leonita është bashkëshortja e lojtarit të njohur, Granit Xhakës.

Edhe ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Leonita dhe Graniti tashmë janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Zonja edhe shtatzënë vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një fustan të ngushtë dhe po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

-----