Ballina Showbiz Leonita me barkun e fryrë në pushime, publikon foton më të ëmbël...

Leonita me barkun e fryrë në pushime, publikon foton më të ëmbël nga atje

90
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Leonita është bashkëshortja e lojtarit të njohur, Granit Xhakës.

Edhe ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Leonita dhe Graniti tashmë janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Zonja edhe shtatzënë vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto nga pushimet, ku vëmendjen merr barku i saj i fryrë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----