Ballina Showbiz Leonita e Arbnora dalin së bashku, shikoni gjestet që i bëjnë kunatat...

Leonita e Arbnora dalin së bashku, shikoni gjestet që i bëjnë kunatat në mes të rrugës

112
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Leonita është bashkëshortja e lojtarit të njohur, Granit Xhakës.

Edhe ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Leonita dhe Graniti tashmë janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Zonja edhe shtatzënë vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë me kunatën e saj Arbnorën me të cilën duket se kanë dalur për shopping.

Në foton në fjalë, Arbnora ka nxjerrur gjuhën jashtë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----