Ballina Showbiz Leonita as shtatzënë nuk e lë vetëm Granitin, shikoni ku kanë shkuar...

Leonita as shtatzënë nuk e lë vetëm Granitin, shikoni ku kanë shkuar bashkë

70
SHPËRNDAJE

Leonita është bashkëshortja e lojtarit të njohur, Granit Xhakës.

Edhe ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Leonita dhe Graniti tashmë janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Zonja edhe shtatzënë vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një fustan të ngushtë dhe po duket mjaftë mirë, bashkë me të është edhe Graniti.

Duket se Leonita as në këto ditë nuk e lë Granitin vetëm./ORAinfo/

-----