Ballina Showbiz Lenora në intervistë me frizurë e veshje interesante, ju befason me pamjen

Lenora në intervistë me frizurë e veshje interesante, ju befason me pamjen

54
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Leonora Jakupi është një këngëtare tejet e dashur për publikun shqiptar

Ajo tani po e shijon suksesin e këngës së saj të fundit, ‘A m’ke harru’, përcjell ORAinfo.

Leonora shquhet për paraqitjet e saj, ku në shumicën e rasteve jemi mësuar ta shohim elegante.

Sot, ajo ka publikuar një foto me të cilën tregon se ka shkuar në një intervistë.

E ajo që mori gjithë vëmendjen është veshja interesante dhe frizura e saj./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----