Ballina Showbiz Ledri publikon këngë kushtuar vajzës, Sara nuk përmbahet në reagimin

Ledri publikon këngë kushtuar vajzës, Sara nuk përmbahet në reagimin

141
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kombëtarja e Kosovës mban stërvitjen e fundit para ndeshjes me Slloveninsë

Ledri Vula ka publikuar këngën e re të titulluar ‘Si baba’.

Këtë këngë, Ledri ia ka kushtuar vajzës së tij që do të vijë së shpejti në jetë, përcjell ORAinfo.

Ledri dhe e dashura e tij Sara së shpejti do të bëhen prindër të një vajze.

E kënga e Ledrit duket se e ka emocionuar shumë Sarën, e këtë e shohim edhe në postimin e saj të fudit.
“Nje kenge qe sa here do e degjoj, do me percjelle emocione te reja dhe menyra te reja te perjetimit qe kam per ty…

Mezi pres diten, kur ti t’i kuptosh keto fjale” – ka shkruar Sara./ORAinfo/

Kombëtarja e Kosovës mban stërvitjen e fundit para ndeshjes me Slloveninsë

---- ----
----
----- ----
-----