Ballina Showbiz Leartën e vizitoi djali në punë, ajo ju ‘shkrin’ me reagimin

Leartën e vizitoi djali në punë, ajo ju ‘shkrin’ me reagimin

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, Learta ka publikuar një foto ku shihet se Matini e ka vizituar në punë e ajo është emocionuar shumë./ORAinfo/

---- ----
-----