Ballina Showbiz Learta vishet me dimija, bën grimin si në kohën e nënës e...

Learta vishet me dimija, bën grimin si në kohën e nënës e vjehrrës së saj

164
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Learta është ndër personazhet me te perfolura në mediat rozë.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Tashmë ajo njihet edhe me dyqanin e saj të fustaneve të quajtur “Mia Matin”.

Krahas kësaj atë e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet e veshur me dimija dhe tha se e ka bërë grimin si në kohën e nënës dhe vjehrrës së saj.

“Mami & Nana keshtu grimoheshin si Nuse, tani kisha deshire ta provoj dhe une, besoj te ju pelqej”- ka shkruar Learta./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----