Ballina Showbiz Learta u duk si zonjë e vërtetë në emision, por sot bëri...

Learta u duk si zonjë e vërtetë në emision, por sot bëri veprimin e papritur

128
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto nga emisioni ku ishte e ftuar dhe ka pyetur ndjësit e saj nëse u ka pëlqyer emisioni./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----