Ballina Showbiz Learta sot feston ditëlindjen, shikoni sa vite mbush

Learta sot feston ditëlindjen, shikoni sa vite mbush

74
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Learta Jakupi sot feston ditëlindjen e 26-të.

Reja e Shyhretes ka organizuar mbrëmë një festë madhështore, përcjell ORAinfo.

Ajo ka ftuar familjaret dhe shoqërinë e saj për ta ndarë këtë gëzim.

Learta ka marrë edhe urime e dhurata të shumta për ditëlindje./ORAinfo/

---- ----
-----