Ballina Showbiz Learta shtatzënë, por gjen kohë për t’u dhënë këshilla ndjekësve të saj

Learta shtatzënë, por gjen kohë për t’u dhënë këshilla ndjekësve të saj

53
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dy vogëlushet që i shihni në foto, sot janë ndër fytyrat më të njohura dhe më të dashura në vend

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotos së fundit, ajo ka zgjedhur që të jap disa këshilla për ndjekësit e saj./ORAinfo/

Dy vogëlushet që i shihni në foto, sot janë ndër fytyrat më të njohura dhe më të dashura në vend

---- ----
----
----- ----
-----