Ballina Showbiz Learta shkon në punë e veshur me shumë ngjyra, shikoni kombinimin që...

Learta shkon në punë e veshur me shumë ngjyra, shikoni kombinimin që ka bërë

71
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Learta është nder personazhet me te perfolura në mediat rozë.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Tashmë ajo njihet edhe me dyqanin e saj të fustaneve të quajtur “Mia Matin”.

Krahas kësaj atë e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot ajo ka shkuar në punë e veshur me shumë stil dhe si gjithmonë po duket bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----