Ballina Showbiz Learta shkëlqeu në kanagjegj, por askush nuk e vërejti këtë detaj në...

Learta shkëlqeu në kanagjegj, por askush nuk e vërejti këtë detaj në pamjen e saj

135
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Edhe sot ajo ka vazhduar të publikoi pamje nga kanagjegji i mbrëmshëm, ku shkëlqeu me pamjen.

Ajo që bie në sy është se Njomza ia ka ngrehur shumë sytë para se t’ia bënte frizurën dhe grimin./ORAinfo/

---- ---- ----
-----