Ballina Showbiz Learta shfaqet e veshur krejt në ari, Shyhretja do të ‘shkrihet’ me...

Learta shfaqet e veshur krejt në ari, Shyhretja do të ‘shkrihet’ me pamjen e saj

44
SHPËRNDAJE

U bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani Learta Jakupi është një person shumë i dashur për publikun.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë të jetë në qendër të publikut e medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Reja e Shyhretes është tejet aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur krej me ‘ari’.

Me këtë pamje Learta do ta ‘shkrijë’ vjehrren e saj, këngëtaren Shyhrete Behlulin./ORAinfo/

-----