Ballina Showbiz Learta sapo doli nga ‘duart’ e Njomzës, e ka bërë nusen më...

Learta sapo doli nga ‘duart’ e Njomzës, e ka bërë nusen më të bukur

58
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se sa bukur e ka rregulluar kunata e saj, Njomza./ORAinfo/

---- ----
-----