Ballina Showbiz Learta publikon pamje të reja me dimija, nuk do ta besoni si...

Learta publikon pamje të reja me dimija, nuk do ta besoni si e quan vetën

92
SHPËRNDAJE

Learta është ndër personazhet me te perfolura në mediat rozë.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Tashmë ajo njihet edhe me dyqanin e saj të fustaneve të quajtur “Mia Matin”.

Krahas kësaj atë e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet e veshur me dimija dhe tha se e ka bërë grimin si në kohën e nënës dhe vjehrrës së saj.

E sot ajo ka publikuar një pamje të re, ku e ka quajtur vetën Nuse Zakoni./ORAinfo/

-----