Ballina Showbiz Learta publikon fotot më të bukura me nënën dhe babain

Learta publikon fotot më të bukura me nënën dhe babain

66
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Pasi Salah nuk e përjashtoi transferimin e mundshëm në Real ose Barça, reagon Klopp

Ajo vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Learta i gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo ka publikuar fotot më të bukura me prindërit e saj./ORAinfo/

Pasi Salah nuk e përjashtoi transferimin e mundshëm në Real ose Barça, reagon Klopp

Pasi Salah nuk e përjashtoi transferimin e mundshëm në Real ose Barça, reagon Klopp

Postimi Learta publikon fotot më të bukura me nënën dhe babain u shfaq së pari te LAJME.mk.

---- ----
----
-----
-----