Ballina Showbiz Learta publikon foton me të ëmbël të familjes për fundvit

Learta publikon foton me të ëmbël të familjes për fundvit

134
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Learta publikon fotot familjare të fundvitit.

Ndërkohë që po i afrohemi festive të fundvitit magjia e dhjetorit po mbretëron në familjet shqiptare, shkruan “Kosovarja”.

Artistët e ndryshëm nga cilado fushe, e edhe fytyra të njohura për publikun po shfaqin ambientet e tyre Brenda shtëpisë dhe dekorimet që i kanë bërë.

Krahas këtyre tashmë është bërë zakon që secila familje të realizoj foton e tyre familjare.

Për këtë vit reja e këngëtares Shyhrete Behluli akoma nuk ka realizuar fotografinë, mirëpo publikon dy të ngjashme nga vitet e kaluara.

“Fotot familjare të fundvitit”, ka shkruar Learta krahas këtyre imazheve të bukura.

---- ----
----
----- ----
-----