Ballina Showbiz Learta po i shijon pushimet në Stamboll, tregon se kush po kujdeset...

Learta po i shijon pushimet në Stamboll, tregon se kush po kujdeset për Matinin

80
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Publikohet fotosesioni ‘përrallor’ i Gentës dhe të dashurit të saj

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo ka treguar se Engji po kujdeset për Matinin./ORAinfo/

Publikohet fotosesioni ‘përrallor’ i Gentës dhe të dashurit të saj

---- ----
----
----- ----
-----