Ballina Showbiz Learta po duket tamam si ‘kukull’ me flokët e gjata, por diҫka...

Learta po duket tamam si ‘kukull’ me flokët e gjata, por diҫka tjetër mori vëmendjen

29
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Së fundmi ajo publikoi një foto në të cilën shihej e veshur me një fustan me lule në të cilin po duket shumë bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----