Ballina Showbiz Learta po bëhet gati për festat e fundvitit, kaq bukur e ka...

Learta po bëhet gati për festat e fundvitit, kaq bukur e ka rregulluar shtëpinë

99
SHPËRNDAJE

U bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani Learta Jakupi është një person shumë i dashur për publikun.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë të jetë në qendër të publikut e medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Reja e Shyhretes është tejet aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar disa imazhe me të cilat tregon sa me stil e ka rregulluar shtëpinë për festat e fundvitit./ORAinfo/

-----