Ballina Showbiz Learta një nënë e lumtur, shikoni sa shumë është rritur Matini

Learta një nënë e lumtur, shikoni sa shumë është rritur Matini

52
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është femra më e komentuar e momentit.

Learta Jakupi, është reja e këngëtarës së njohur, Shyhrete Behlulit. Ani pse është shumë e angazhuar me profesionin e saj dhe në biznesin privat, ajo gjen kohë për familje,përcjell ORAinfo.

Ajo, është nënë e një djali që e ka quajtur Matin. Ai tashmë është rritur dhe duket se i ka ngjarë shumë nënës së tij.

Matini është një fëmijë shumë i bukur dhe sjellësh. Në videon më poshtë mund ta shihni se sa shumë është rritur nipi i Shyhretës./ORAinfo/

---- ---- ----
-----