Ballina Showbiz Learta niset për punë, mbledh flokët dhe vesh fustanin më të bukur

Learta niset për punë, mbledh flokët dhe vesh fustanin më të bukur

94
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Learta është nder personazhet me te perfolura në mediat rozë.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Tashmë ajo njihet edhe me dyqanin e saj të fustaneve të quajtur “Mia Matin”.

Krahas kësaj atë e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Së fundmi ajo publikoi një foto nga vendi i punës ku si gjithmonë po duket tejet bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----