Ballina Showbiz Learta niset për dasmë me fustan të ngushtë, vë në pah trupin...

Learta niset për dasmë me fustan të ngushtë, vë në pah trupin e saj si ‘peshk’

60
SHPËRNDAJE

Learta është ndër personazhet me te perfolura në mediat rozë.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Tashmë ajo njihet edhe me dyqanin e saj të fustaneve të quajtur “Mia Matin”.

Krahas kësaj atë e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një pamje ku shihet e veshur me një fustan të ngushtë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

-----