Ballina Showbiz Learta niset për dasmë, ‘mahnit’ me frizurën, grimin dhe fustanin e saj

Learta niset për dasmë, ‘mahnit’ me frizurën, grimin dhe fustanin e saj

70
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Learta është ndër personazhet me te perfolura në mediat rozë.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Tashmë ajo njihet edhe me dyqanin e saj të fustaneve të quajtur “Mia Matin”.

Krahas kësaj atë e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sonte ajo është nisur për dasmë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----