Ballina Showbiz Learta na prezanton me fustanin më të bukur nga dyqani, është ‘përrallor’

Learta na prezanton me fustanin më të bukur nga dyqani, është ‘përrallor’

68
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot përmes një postimi ajo na ka prezantuar me fustanin e fundit nga dyqani i saj./ORAinfo/

---- ----
-----