Ballina Showbiz Learta me kunatën, nënën dhe mbesat vishen njësoj, secila po duket më...

Learta me kunatën, nënën dhe mbesat vishen njësoj, secila po duket më bukur se tjetra

181
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Learta Jakupi vazhdon të jetë ndër personazhet më të përfolura në vend.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

----

Learta si gjithmonë është aktive në rrjetet sociale, me postime nga të më ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar pamje ku shihet me nënën, kunatën dhe mbesat, të gjitha të veshura në të bardha.

Që të pestat po duket tejet bukur me këtë pamje./ORAinfo/

----- ----