Ballina Showbiz Learta me festë të madhe për ditëlindje, Shyhretja rrëmben gjithë vëmendjen

Learta me festë të madhe për ditëlindje, Shyhretja rrëmben gjithë vëmendjen

104
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Learta Jakupi nesër feston ditëlindjen e 26-të.

Reja e Shyhretes ka organizuar sonte një festë madhështore, përcjell ORAinfo.

Ajo ka ftuar familjaret dhe shoqërinë e saj për ta ndarë këtë gëzim.

E është Shyhretja ajo që mori gjithë vëmendjen me veshjen e saj./ORAinfo/

---- ----
-----