Ballina Showbiz Learta lajmërohet nga vendi i punës, veshja dhe syzet e saj morën...

Learta lajmërohet nga vendi i punës, veshja dhe syzet e saj morën vëmendjen

10
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto nga vendi i punës, në të cilën shihet e veshur me një fustan të zi dhe me syze të bukura./ORAinfo/

---- ----
-----