Ballina Showbiz Learta kthehet e lodhur në shtëpi, por ‘habit’ me veprimin

Learta kthehet e lodhur në shtëpi, por ‘habit’ me veprimin

81
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është një person tejet e përfolur në publik.

U bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, mirëpo, profesioni i saj dhe paraqitjet plot stil e kanë bërë shumë më të komentuar, përcjell ORAinfo.

Ajo menaxhon një dyqan me veshje elegante për femra që e ka quajtur, ‘Mia Matin’.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, Learta ka publikuar një foto pasi është kthyer nga puna.

E këtë nuk ka hezituar ta bëjë edhe pse duket se është lodhur shumë./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----