Ballina Showbiz Learta ka shkuar ta vizitojë nënën për Bajram, shikoni si është zbukuruar

Learta ka shkuar ta vizitojë nënën për Bajram, shikoni si është zbukuruar

138
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Learta Jakupi është një emër shumë i njohur dhe i përfolur në publik.

Ajo është reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Krahas kësaj, ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj përherë elegante dhe plot stil.

Meqë është shumë aktive në rrjete sociale, ajo sot, ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar tek nëna e saj për Bajram, e me këtë pamje po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----