Ballina Showbiz Learta ka humbur goxha peshë, shikojeni turpin e saj si ‘peshk’

Learta ka humbur goxha peshë, shikojeni turpin e saj si ‘peshk’

483
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Learta Jakupi po bëhet çdo ditë e më e përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur fillimisht si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit dhe më vonë janë paraqitjet e saj plot stil ato që i dhanë famë të madhe, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në punë, Learta është shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me komplete të zeza.

Learta ka arritur të rikthehet në superformë pas lindjes, dhe tani trupi i saj duket si ‘peshk’.

Kohëve të fundi vërehet qe Learta ka humbur goxha peshë. /ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----