Ballina Showbiz Learta ka dalë me shoqe, por ka diçka që nuk po shkon...

Learta ka dalë me shoqe, por ka diçka që nuk po shkon me pamjen e saj

32
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me shoqe mirëpo, ato morën gjithë vëmendjen janë syzet e saj ‘gjigante’ de shumë interesante./ORAinfo/

---- ----
-----