Ballina Showbiz Learta ka dalë me kunatat dhe kunatin, por shikoni si i quan

Learta ka dalë me kunatat dhe kunatin, por shikoni si i quan

83
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë bashkë me kunatat dhe kunatin e të cilët ajo po i quan’loqka’./ORAinfo/

---- ---- ----
-----