Ballina Showbiz Learta ia shprehu dashurinë kunatës publikisht, shikoni si reagoi Neca

Learta ia shprehu dashurinë kunatës publikisht, shikoni si reagoi Neca

76
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Learta Jakupi dhe kunata e saj, Neca janë dy emra shumë të njohur për publikun.

Me paraqitjet e tyre përherë plot stil ato po bëhen gjithnjë e më të pëlqyera, përcjell ORAinfo.

Learta dhe Neca gjithmonë tregojnë në publik për raportin e mirë që e kanë me njëra-tjetrë.

Sot, Neca ka hapur një pyetësor në Instagram, dhe Learta s’ka hezituar ta quajë yll kunatën, e kjo duket se e ka gëzuar pa masë atë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----