Ballina Showbiz Learta fjeti mbrëmë tek Neca, nuk do ta besoni si e kaluan...

Learta fjeti mbrëmë tek Neca, nuk do ta besoni si e kaluan natën ato të dyja

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Përmes Instagramit ajo ka treguar se mbrëmë ka qendruar tek kunata e saj, Neca.

E për të kaluar kohën ato së bashku kanë pranuar pyetje nga ndjekësit e tyre në Instagram dhe së bashku janë përgjigjur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----