Ballina Showbiz Learta e ka rregulluar bredhin, por shikoni ҫfarë i ka bërë Matini

Learta e ka rregulluar bredhin, por shikoni ҫfarë i ka bërë Matini

208
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Festat e fundvitit kanë afruar, e për këtë duket se Learta është bërë gati.

Së fundmi ajo ka treguar se si e ka rregulluar shtëpinë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është vetëm fillimi i dhjetorit, duket se nusja e Shyhretes e ka pritur me entuziazëm këtë kohë.

Ajo pak ditë më parë e rregulloi bredhin, ndërsa Matini shihet aty afër saj dhe duket se i ka pëlqyer shumë puna që e ka bërë nëna e saj./ORAinfo/

---- ----
-----