Ballina Showbiz Learta dhe Neca kanë dalë në mbrëmje me grim të rëndë, shikoni...

Learta dhe Neca kanë dalë në mbrëmje me grim të rëndë, shikoni si janë zbukuruar

108
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se kanë dalë në mbrëmje të grimosura rëndë.

Kaq bukur janë dukur sonte dy kunatat./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----