Ballina Showbiz Learta del për kafe me nënën dhe kunatën, pamja e zonjave mori...

Learta del për kafe me nënën dhe kunatën, pamja e zonjave mori vëmendjen

45
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Learta Jakupi është një person tejet i pëlqyer në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit dhe që nga atëherë është tejet e përfolur në publik, shkruan ORAinfo.

Learta vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë me nënën dhe kunatën, ku të gjitha po duket të thjeshta dhe të bukura./ORAinfo/

---- ---- ----
-----