Ballina Showbiz Learta del në mbrëmje me fustan të zi të shkurtër, i tranon...

Learta del në mbrëmje me fustan të zi të shkurtër, i tranon meshkujt

184
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Learta Jakupi është një prej nuseve më të përfolura të estradës.

Ajo u bë e njohur si reja e Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Learta është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku kohë pas kohe ndan foto me ndjekësit.

Edhe sonte ajo ka ndarë një foto, ku shihet e veshur me një fustan të zi e të shkurtër dhe po duket mjaftë joshëse. /ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----