Ballina Showbiz Learta del në ballkon të shtëpisë, merr vëmendjen fustani plot lule që...

Learta del në ballkon të shtëpisë, merr vëmendjen fustani plot lule që ka veshur

28
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Learta Jakupi është një prej nuseve më të pëlqyera të estradës.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit dhe tani janë paraqitjet e saj plot stil ato që po e bëjnë edhe më të përfolur, përcjell ORAinfo.

Learta është shumë aktive në rrjete sociale ku vazhdimisht bën postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë në oborr të shtëpisë e ai që mori gjithë vëmendjen është fustani i saj plot lule./ORAinfo/

---- ---- ----
-----