Ballina Showbiz Learta del e veshur si ‘fëmijë’, shikoni reagimin e Necës

Learta del e veshur si ‘fëmijë’, shikoni reagimin e Necës

81
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Së fundmi ajo publikoi një foto në të cilën shihej e veshur me një fustan me lule, modeli i të cilit nuk dukej shumë për moshën e saj.

E këtë foto, e ka postuar edhe Neca në Instagramin e saj./ORAinfo/

---- ----
-----