Ballina Showbiz Learta bën një ndryshim në pamje, do të befasoheni si po duket...

Learta bën një ndryshim në pamje, do të befasoheni si po duket tani

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka rregulluar thonjët.

Pos kësaj ajo publikoi një foto nga vendi i punës ku po duket tejet bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----