Ballina Showbiz Learta bëhet gati për të dalë, ju lë ‘gojëhapur’ me këtë grim...

Learta bëhet gati për të dalë, ju lë ‘gojëhapur’ me këtë grim e veshje

47
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Learta Jakupi po di të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bëjnë edhe më të komentuar në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Pasi posedon shumë ndjekës në rrjete sociale, ajo nuk heziton të jetë shumë aktive me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë në mbrëmje dhe me këtë grim e veshje i ‘mahniti’ të gjithë./ORAinfo/

---- ----
-----