Ballina Showbiz Learta bashkë me vjehrrën në emision, të dyja të veshura si zonja

Learta bashkë me vjehrrën në emision, të dyja të veshura si zonja

69
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto përmes së cilën shihet se ka qenë e ftuar në një emision bashkë me vjehrrën e saj.

Të dyja si gjithmonë po duken si zonja të vërteta./ORAinfo/

---- ---- ----
-----