Ballina Lajme nacionale LDK@LVV: Me parashikime optimiste!

LDK@LVV: Me parashikime optimiste!

9
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Haskuka: Do të jemi të parët në zgjedhjet e jashtëzakonshme.-Abrashi: Pritjet janë pozitive, synojmë t’i fitojmë zgjedhjet

Partitë politike si rëndom para zgjedhjeve shfaqin parashikime optimiste. Dy partitë më të mëdha në zgjedhjet e kaluara Vetëvendosje dhe LDK-ja besojnë se do të dalin fituese, por kësaj radhe hedhin poshtë mundësinë për koalicion. /21Media

The post LDK@LVV: Me parashikime optimiste! appeared first on RTV21.

---- ----
----
-----
-----