Ballina Sport Largohet Neymar, tek PSG vjen Dybala

Largohet Neymar, tek PSG vjen Dybala

19
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ekipi i Paris Saint Germian kanë identifikuar Paulo Dybalan si zëvendësues të mundshëm të Neymar, nëse braziliani vendos të largohet.

‘Mirror’ shkruan se kampionët e Francës e kanë vendosur si alternativë të parë Dybalan, për të zëvendësuar Neymarin në ‘Parkun e Princave’, përcjell lajmi.net.

Neymar është i lidhur vazhdimisht me një kthim në Spanjë te Barcelona, dhe Dybala që kushton 80 milionë euro, mendohet të jetë i hapur të lë Juventusin.

Manchester United gjithashtu janë të interesuar për Dybalan, por nuk mund t’i ofrojnë atij Ligën e Kampionëve, dhe nuk do të jenë në gjendje të konkurrojnë financiarisht me PSG, pa e shitur Paul Pogban.

The post Largohet Neymar, tek PSG vjen Dybala appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
-----
-----