Ballina Showbiz Larg Shqipërisë, ja vendi luksoz që ka zgjedhur Suada Sherifi për të...

Larg Shqipërisë, ja vendi luksoz që ka zgjedhur Suada Sherifi për të jetuar (FOTO)

257
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Prej disa kohësh ajo është tërhequr nga jeta publike. Është fjala për Suada Sherifin, e cila dikur ishte një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar, por sot duket se po shijon jetën në privatës.

Mdje “Miss Albania 2005” e ka mbyllur profilin e saj në “Instagram” ku ndiqet nga mijëra fansa dhe tani po mban një llogari private ku vetëm miqtë e të afërmit e ndjekin.

Por çfarë ka ndodhur me Suadën gjatë kësaj kohe?  “Balkanweb” bën të ditur se Suada aktualisht po jeton në Dubai dhe ka vendosur ta jetojë jetën e saj në këtë vend luksoz, larg Shqipërisë.

---- ----
----
-----
-----