Ballina Showbiz Lanson këngën e re, Morena me skena të ‘nxehta’ në videoklip

Lanson këngën e re, Morena me skena të ‘nxehta’ në videoklip

175
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Morena Taraku është ndër personazhet më të përfolura në estradën tonë.

E filloi karrierën si modele, pastaj vazhdoi si Miss, për të përfunduar së fundmi si këngëtare, shkruan ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e dhe jeta e saj luksoze.

E sot Morena ka lansuar projektin e saj më të ri, ku është shfaqur e ‘zjarrtë’./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----