Ballina Showbiz Lala dhe burri i saj më të dashuruar se asnjëhërë, publikojnë foton...

Lala dhe burri i saj më të dashuruar se asnjëhërë, publikojnë foton më të ëmbël

21
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lala Limaj është vajza e politikanit të njohur kosovar, Fatmir Limajt.

Lala u bë më e njohur pas dasmës së saj, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të mbetët shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto me burrin e saj, ku shihet se po kalojnë pushime të bukura së bashku./ORAinfo/

---- ----
-----